Služby pro zákazníky

Poradenství

Našim zákazníkům nabízíme zdarma a nezávazně poradenství a konzultace týkající se technických možností a omezení, tvarových a typových variant jednotlivých prvků, stejně tak jako podání základních informací o jednotlivých produktech a materiálech. Samozřejmostí je u nás bezplatné zpracování cenové nabídky.

Profesionální zaměření

Rozhodli jste se pro některou z námi předložených variant? Jsme připraveni sejít se s Vámi u Vás doma, nebo na stavbě, provést detailní zaměření stavebních otvorů a vyřešit s Vámi veškeré stavební detaily potřebné pro zpracování smlouvy.

Doprava

Okna a dveře Vám dopravíme bezplatně až na místo určení.

Demontáž

V případě že se jedná o rekonstrukci, je potřeba nejprve demontovat původní okna.

Odborná montáž

Kvalitní proškolené montážní týmy svou práci zvládají rychle a precizně. Jejich řemeslná zručnost a zkušenosti jsou zárukou bezproblémové funkčnosti Vašich oken.

Zednické práce

Ihned jakmile to technologický postup umožní, můžeme v případě Vašeho zájmu vyspravit okenní ostění (případnou dozdívku) a dokončíme dílo k Vaší spokojenosti.

Servis

V záruční době nebo v průběhu celé životnosti námi dodaných oken, dveří nebo příslušenství mohou nastat situace, které neumožňují plnohodnotně využívat výrobek a vyžadují včasný servis (rozbité sklo, seřízení kování, dodatečná montáž doplňků apod.). Stále jsme Vám nablízku a vyjdeme Vám vstříc, připraveni řešit situaci.

Hlavní stránkaEčer OKNA
Lipová 197, 290 01 Poděbrady

M: +420 325 516 277
E: info@okna-ecer.cz

Copyright © 2019 by Ečer OKNA | realizace Regional | Administrace